Spellforce.hodnoceniher.cz
Menu


Clan

Přidejte se do našeho clanu Sword and Magic!

Máte-li zájem vstoupit do našeho clanu čtěte dále...

Informace o clanu

Clan Sword and Magic je jediným známým českým a slovenským herním clanem! Hra Spellforce je sama o sobě hodně málo propagována, a proto nemá tolik příznivců jako jiné hry. Pokud jste ale Spellforce někdy hráli či hrajete, musíte potvrdit, že vás dostala a to ve všech ohledech. Dovolím si říct, že Spellforce patří mezi hry, které po dohrátí nehodíte do kouta, nýbrž si ji dáte znova třeba s jiným mágem (Potrvrzeno z vlastní skušenosti a ze skušenosti jiných :o)). Zpět ke clanu... Hlavním "šéfem" clanu je Azul Tain, který tento clan založil a měl tu trpělivost přemlouvat ostatní hráče. Já, Aragorn jsem především tvůrcem webu a jeho hlavním adminem a v clanu mám takové druhé nejvyžší postavení :-). Ostatní hráči, ale i vy, nový zájemci můžete taky patřit k nejlepším hráčům clanu, chce to jen trochu chtít, trénovat a po čase vám to půjde samo.. My vám vždycky rádi poradíme s každým vaším problémem.

Jak to funguje?

Vše je založeno na programu Hamachi, s jehož pomocí vytváříme virtuální síť, na kterou se připojí ostatní hráčí a tím nám umožní hrát Spellforce ve více lidech. Hamachi je ke staženi na webu stahuj.cz. Až se nám ozvete, tak vám dáme login a heslo pro síť ke které se připojíte a je to :-). Občas nám taky dělají problémy brany firewall či antivity, které brzdí přípojí k síti a tím zamezuje hru, bude tedy potřeba si většinu těchto antivirových ochran při hráni vypnout.

Podmínky přijetí

  • Abyste mohli hrát s naším clanem potřebujete hru Spellforce- Platinum Edition ve verzi 1.54.7500, pokud vlastníte hru vydanou s časopisem SCORE, nebudete mít žádný problém. Pokud vlastníte originální hru ve verzi 1.52 máme pro vás patch zde.
  • Důležitá informace pro vás! Náš clan hraje v režimu "volná hra" či "multiplayeru" a pokud chcete hrát s hrdiny z kampaně, tak vám je nepůjde importovat! Je potřeba si založit nového avatara v právě zminěném režimu (volná hra) a zde si ho pořádně vylepšit.
  • Zkušenější hráči budou radit nováčkům a pomáhat jím dostat se na vyšší úrovně.
  • Pokud budete urážet hráče, máte vyhazov!
  • Pokud budete hrát méně než jednou za týden, máte vyhazov! Jsme ale schopní se s váma domluvit.
  • Bereme jen hráče od 5 úrovně (avatar musí být v režimu volné hry) a s řádně udělaným tréninkem, protože se nám neosvědčilo brát hráče amatéry, kteří nevědí ani jak se staví budovy.

Jak nás kontaktovat?

Pokud chcete jít přímo za Azul Tainem, jeho kontakt je:
E-mail: kucera.matej@atlas.cz
ICQ:395-715-094 Vlastní indikátor stavu ICQ

Kontakt na mě (Aragorn):
E-mail: jurnicek.tomas@centrum.cz
ICQ:291-822-011 Vlastní indikátor stavu ICQ

Těšíme se na Vás!