Spellforce.hodnoceniher.cz
Menu


Clan

Úvod do Elementární magie

Svět je tvořen z živlů, mág, který je ovládá je velice mocný. Do magie elementů spadá led, oheň a země. Dokáže jimi zmrazit, spálit nebo zkamenět nepřítele. Magie živlů je na vysoké úrovni tak mocná, že dokáže zničit i celé armády.

Cesta elementárního mága

Při tvorbě elementárního mága je důležité mít vysokou moudrost a vysokou inteligenci, pro tuhle disciplínu nic jiného potřeba není. Elementární mág si vystačí sám (není potřeba další magie). Přímo pro elementárního mága není zrovna moc vybavení, ale to nevadí, ve Spellforce je spousta věci jenom pro magické schopnosti. Největší chválu u vás musí získat kouzla, ty jsou určeny výhradně k ničení a také trochu k vyvolávání a ochraně vašeho avatara.

Podkategorie elementární magie

 Oheň(Fire)
Oheň je jeden ze tří živlů ve světě Spellforce ,tahle magie je hlavně využívána k rychlému zabití nepřítele a však nepřítele zraňuje průběžně. Také můžete s její pomocí si vyvolat služebníky ohně, nebo se můžete s její pomocí bránit.


 Led(Ice)
Led je ve Spellforce dalším živlem. Je nejvíce využíván k zmražení a poranění nepřítele, ačkoliv nezraní nepřítele v takovém rozsahu jako oheň, je tahle magie velice mocná. Dokáže nepřítele zastavit na dobu, která může rozhodnout o jeho životě. Touhle magií se můžete i bránit a vytvářet ledové bytosti.


 Země(Earth)
Země je posledním přírodním živlem ve Spellforce a zároveň asi nejslabší, ale má své velké výhody. Dokáže nepřítele zkamenět, rozebrat zbroj, zraňovat, zastavovat, vytvářet bytosti země či ochraňovat mága.